#1 2011-05-20 20:42:08

Arvidar

Chairman

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 212
Punktów :   

News Pack - 20.05.2011

~Jak podają doniesienia ze szpitala w Cleveland, Fuego jest mocno poturbowany po meczu z Sintaconem i dwóch finisherach które od niego otrzymał. Doktor Vister, który prowadzi przypadek Fuego powiedział dziś w komunikacie prasowym - "Zawodnik trzyma się dobrze, jednak obrażenia, których doznał w trakcie meczu mogą go wykluczyć z wrestlingu na dobrą chwilę." Życzymy wrestlerowi powrotu do zdrowia.

~Sund po Destruccion napisał na swoim Facebook'u, że został oszukany, a jego mecz z Gatito to była jedna wielka mistyfikacja, dopisał jednak, że w następnym tygodniu pokaże Ardiente o co chodzi w tym sporcie. Przypominamy, Destruccion live on SyFy on Friday afternoon.

~Po meczu X-Blast Arvidar powiedział reporterowi, że nie jest zadowolony ze swojego występu, ale decyzja anonimowego GM'a bardzo go ucieszyła, stwierdził również że jest bardzo zdeterminowany, by uzyskać pas na Sangrii. Przypominamy, Sangria już 28 maja, only on PPV.

~Jeden z zawodników FLM - Alvaro - wziął udział w charytatywnym meczu tenisa ziemnego, w którym jego partnerem był Novak Djokovic, a przeciwnikami Roger Federer i Rafael Nadal. Drużyna Alvaro wygrała ten mecz 4-6, 4-6.

~Szefostwo WWE prowadzi rozmowy z Eduardo Ruizem Costabravą - szefem FLM. Największa federacja świata jest zainteresowana zakupem Gatito, jednak szef FLM dementuje wszystkie plotki na temat transferu. "Rozmawiałem z Gatito, w tej chwili nie jest on zainteresowany transferem. Cieszy mnie fakt, że pozostanie u nas i mam nadzieję, że się nie rozstaniemy przez długi czas."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rbd-rebelde.pun.pl www.cs-gm.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.rpgmujihad.pun.pl www.4girls.pun.pl